Nasza nowa placówka w Wallington

Render.jpg

Projekt biurowca przy ul. 520 Main Ave., Wallington, NJ 07057

W czerwcu bieżącego roku, New Jersey Economic Development Authority zatwierdziło podanie o dotację na kwotę trzech milionów USD dla Doka USA Ltd. pod tytułem „Grow New Jersey” w celu zatrzymania głównej siedziby firmy Doka w Bergen County w New Jersey. 

Stwarzanie  możliwości 

Firma Doka zobowiązała się do przeniesienia ponad 165 pracowników do nowej placówki w Wallington z zamiarem stworzenia ponad 50-ciu dodatkowych miejsc pracy. Dokonanie powyższych planów, wymaga zakupu obiektu znanego jako Farmland Dairy, składającego się z wielu starych budynków, pełnej remediacji środowiskowych zanieczyszczeń i zagospodarowania terenu, tym samym, stwazając nowe miejsca pracy.

Jesteśmy częścią społeczeństwa

„Jako firma dostarczająca sprzęt budowlany, jesteśmy partnerem dla otaczających nas dzielnic. Celem Doka USA jest zrównoważone wykorzystanie naszych materiałów i procesów”.

Mike Lagace,
Northeast Area Manager

Zrównoważone i bezpieczne praktyki Firmy Doka

Priorytetem Firmy Doka USA jest zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, naszej społeczności, ochrona środowiska i tworzenie ekologicznie-przyjaznych procesów. Nasi klienci mogą liczyć na różnorodne usługi związane z produkcją i dostawą form do betonu i systemów zabezpieczeń. Doka USA nie jest producentem mieszanki betonu, dlatego nie wytwarzamy żadnych wdychalnych cząsteczek pyłu.

W procesie konserwacji naszych produktów, używamy zamknietej komory, gdzie każdy element jest obmywany za pomocą wysoko-ciśnieniowych myjni wodnych. Zastosowanie metody mycia wodą zapewnia, że osad betonowy nie przedostaje się do powietrza. Woda szybko usuwa osad z elementów form w bezpieczny i kontrolowany sposób i spływa do specjalnego zbiornika wewnątrz budynku myjni. Pozostałości z tego procesu nie zawierają niebezpiecznych toksyn i zbierane są na specjalnej kratce odpływowej w celu własciwej utylizacji.

Proces ten jest podobny do mycia auta w myjni samochodowej, z wyjątkiem stosowania chemikaliów oraz szkodliwych substancji - a jedynie czystej wody.

Firma Doka USA w pełni przestrzega zasad dotyczących czyszczenia, używając odpowiednich technik, które są zgodne ze stanowymi i lokalnymi prawami ochrony środowiska.

© 2020 Doka GmbH