Kim jest Firma Doka?

Doka z dumą nazywa New Jersey swoją siedzibą główną.

Przez ostatnie 49 lat Doka działa w 10-ciu oddziałach w USA, z siedzibą główną w Little Ferry, NJ.

Inwestujemy w USA.

W ostatnich latach, zarząd firmy Doka intensywnie inwestował w rozwój placówek w USA stwarzając setki nowych miejsc pracy dla lokalnej społeczności, zarazem angażujac się w zrównoważony rozwój.

Zrównoważony Rozwój, Bezpieczeństwo i Jakość Powietrza są dla nas bardzo Ważne.

Doka działa zgodnie z wytycznymi norm ISO 9001 i ISO 14001, zapewniając, że wszystkie produkty Doka spełniają wymagania rządowe odnośnie jakości i ochrony środowiska. 

Firma Doka USA poważnie podchodzi do dbania o jakość powietrza i zobowiązuje się do rygorystycznych testów przez osoby trzecie w celu spełnienia wymagań i standardów narzuconych przez Urzędy Ochrony Środowiska. Ostatnie testy powietrza, wykonane w oddziale przy ul. 214 Gates Road w Little Ferry, NJ, były przeprowadzone przez Omega Environmental. Raport wykazał, że wszystkie wyniki badań powietrza, były o znacznie wyższej jakości, niż wymagają tego rygorystyczne standardy z OSHA (Occupational Safety and Health Administration), NIOSH (The National Institute for Occupational Safety and Health) i ACGIH (American Conference of Governmental Industrial Hygienists).

Na podstawie badań higieny przemysłowej przeprowadzonych przez AIG Consultants, Inc., w oddziałach Doka w Little Ferry, NJ, i Channahon, IL, indywidualne próbki powietrza, badane na obecność pyłów respirabilnych, respirabilnych cząsteczek kwarcu i krystalicznej krzemionki były poniżej dopuszczalnych poziomów narzuconych przez OSHA - Permissible Exposure Limits (PELs) i ACGIH - Threshold Limit Values (TLVs®).

Jesteśmy częścią społeczeństwa.

Naszym celem jest wspomaganie lokalnej społeczności i bycie pracodawcą z wyboru. Poza tym, stale szukamy wartościowych ludzi, którzy wzbogacą nasz rosnący zespół. Celem przeprowadzki do Wallington jest stworzenie nowych możliwości dla lokalnych mieszkańców.

 

Dowiesz się więcej o możliwościach zatrudnienia na stronie:

https://www.doka.com/us/career/career

© 2020 Doka GmbH